Kõrgtööde tehnik VIP5

SILVEREHITUS OÜ

Tööpakkumise number

623388

SILVEREHITUS OÜ Kõrgtööde tehnik

Töö kirjeldus

Telekommunikatsiooniseadmete (antennid, kaablid, seadmed, jms) ettevalmistus,
paigaldustööd mastides, hoonetel. Vajadusel tööde planeerimine ja selle juhtimine objektil,
töödest ülevaate esitamine. Arvuti kasutamine: seadmete tarkvara installeerimine/häälestus
(võimalik väljaõpe kohapeal), tööde dokumenteerimine, jne. Töökeskkond on väli- kui ka
sisetingimustes.

Nõudmised kandidaadile

 Tehniline taiplikus, aktiivsus, täpsus, ausus, kohusetundlik, korrektsus, algatusvõimeline ja
iseseisvus meeskonnatöös.
 Kõrgtööde kogemus/valmidus.
 Töölähetusse mineku valmidus Eesti piires.
 B-kategooria juhilubade olemasolu.
 Oleks hea, kui oskaksid Eesti keelt nii kõnes kui kirjas.
 Arvuti kasutamise oskus.
 Puhtust ja korda armastav.
 Kindlasti peab olema positiivne ellusuhtumine ja antud valdkonna töö meeldimine!
 Inglise ja/või vene keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb
 Telekommunikatsiooni või elektrialane haridus.
 Nõrkvoolu tööde teostamise kogemus.
 Varasem töökogemus telekommunikatsiooni võrguehituse valdkonnas.
 Erialased litsentsid, load ja tunnistused.

Ettevõte pakub

 Juhtkonna ja kogemustega meeskonna tuge.
 Paindliku tööaega.
 Vajadusel täiendavaid koolitusi ja väljaõpet.
 Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
 Antud valdkonnas eneseteostuse võimalust.
 Töövahendid, tööriided.
 Töötaja oskustele ja panusele vastavat töötasu.
 Võimalusel meeskonna efektiivsusest sõtuvat lisatasu/boonust.
 Oleme tegutsenud juba üle 17 aasta ja pakume Sulle meie koostöö sobivusel kindlat
töökohta. Töökohta, kus sõna maksab ja töötasu maksmisega ei veiderdata.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Kõrgtööde tehnik

Mobiilsidevõrkude ehitus ja hooldustööd

Avan ettevõtte profiili