2023-08-23 14:48:55

KÕRGEPINGE ÕHULIINIDE PAIGALDAJA SOOME

CVKeskus.ee klient
18 - 20 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime kesk soome piirkonda kõrgepinge õhuliinide ehitajaid/paigaldajaid.

Töö on tähtajatu ning esmaspäevast - neljapäevani, 40 tundi/nädalas.

Tööandja organiseerib majutuse ja see on töötajtele tasuta.

Tööleasumine koheselt.

NB: töötamine toimub kõrgustel 20 meetrit ja rohkem

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima A või B pädevusega elektrikke, kes valdaksid Inglise või Soome keelt.

Sobivatel kandidaatidel on varasem elektriinstallatsiooni alane töökogemus, eelistatud on kõrgepinge alane töökogemus ja elektrilinide ehituse kogemus.

Kokku otsime 3-liikmelist meeskonda kes oleks huvitatud pikemaajalisest Somes töötamisest.

Ettevõte pakub

Pakume:

Soome töölepingut

Tasuta majutust

Töötasu 18 ... 20 Eurot tunnis.

Kandiderimiseks palume saata oma Inglise või Soome keelse CV aadressile: vaino.talli(ät)astrastar.ee.

Lisainformatsioon telefonil 5088852