Värsked tööpakkumised

Kopp-laadurijuht/tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562134

Tööpakkumise number

562134

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes kopp-laadurijuhtidele.Eeldame kandidaadilt varasemat töökogemus ja eelistatud on kandidaadid kellel on soome keele oskus
Töö toimub suurel tehase territooriumil ja tööülessaneteks on lume koristus,liivatamine,konteinerite tühjendus

Nõudmised kandidaadile

Vajalik soome või hea inglise keele oskus
Eeldame vähemalt 3 aastast töökogemust

Maksame palkka vastavalt Soome tööseaduse järgi ja majutuse organiseerib tööandja

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2018
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2018

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted