https://www.cvkeskus.ee/700793
Kopajuht/laadur-ekskavaatori juht
Tööpakkumise number #700793

Kopajuht/laadur-ekskavaatori juht

2
Figron OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Teedeehitusettevõte otsib oma meeskonda rataskopajuhti. Töö ei ole keeruline aga eeldab kaasamõtlemist ja head silmamõõtu. 

 


Ootused kandidaadile

Töökogemus laadur-ekskavaatoril või ekskavaatoril. Planeerkopa käsitlusoskus. Hea silmamõõt. BE, C või T juhiload. 


Ettevõte pakub

2020 aasta uue põlvkonna CAT 432 servojuhtimisega rataskopp. Eestikeelne produktiivne töökollektiiv. 

 


Tööpakkumise number
#700793
Kopajuht/laadur-ekskavaatori juht
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kopajuht/laadur-ekskavaatori juht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!