Värsked tööpakkumised

KOOSTETÖÖLINE (3-4 nädalaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390723

Tööpakkumise number

390723

Töö kirjeldus

Seoses puhkuste ja töömahu kasvuga otsime täpse silma ja nobedate näppudega, hea rutiinitaluvusega koostetöölisi (juhtme-kaabli kooste).
Tööde algus esmaspäevast 10.augustist k.a.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sinule kui.....
*Sulle meeldib rutiinne tegevus
*oled kiire, hoolas ja täpne
*soovid töötada E-R (6:30 kuni 15:00)

Pakume Sulle kohapealset väljaõpet, 3-4 nädalast tööd esmaspäevast reedeni, kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi.

Lisainfo

Püsitöö võimalus on läbiräägitav.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. august 2015
Kuulutus sisestati:
5. august 2015
Brutopalk:
Alates 3 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.