Värsked tööpakkumised

KOOSTETÖÖLINE (1-ks kuuks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438526

Tööpakkumise number

438526

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime täpse silma ja nobedate näppudega, hea rutiinitaluvusega koostetöölisi (plast- ja metallkomponentide koostetöö).
Töökoht asub Tõrvandi Tööstuspargis.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sinule kui.....
* Sulle meeldib rutiinne tegevus
* Sul on võimalus tööle asuda koheselt
* oled kiire, hoolas ja täpne
* soovid töötada E-R 8-16,30-ni.

Pakume sulle kohapealset väljaõpet, Tööd esmaspäevast reedeni kuni septembikuu lõpuni, kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi.

Lisainfo

Lisainfo: Tiina Siilivask Vallikraavi 2, Tartu telef. 52 33 687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
5. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016
Brutopalk:
Alates 3.6 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.