Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802462

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaablitööstusele müüdavate masinate mehaanilise osakoostamine.

  • Valminud masinate demontaaž ning pakkimine.

  • Teostatud tööde kvaliteedikontroll.

Ootused kandidaadile

  • Tunned masinaehitustehnoloogiat.

  • Oskad lugeda tehnilisi jooniseid ning oled kokkupuutunud mõõtevahenditega.

  • Oled valmis välislähetuseks.

  • Kasuks tuleb inglise keele oskus.

  • Võimalust realiseerida olemasolevaid teadmisi ja oskuseid.

  • Omandada uusi teadmisi ja kogemusi rahvusvahelisel tasandil.

  • Stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes.

  • Spordikompensatsiooni ja vahvaid ühisüritusi.

  • Kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#802462

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
1. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem