Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718955
Veebipõhine värbamine

Koostelukksepp Sauel

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Detailide mõõtmine ja märkimine;
  • Detailide töötlemine käsi- ja mehhaniseeritud tööriistade või seadmete abil;
  • Masinate kokkupanemine, häälestamine, katsetamine;
  • Lukksepa tööd, tööriistade hooldamine ning tõsteseadmete kasutamine.

Ootused kandidaadile

  • Oled tehnilise taibuga;
  • oskad lugeda tehnilisi jooniseid;
  • oled vastutusvõimeline, kohusetundlik ja avatud koostööle;
  • Sul on hea suhtlemisoskus; eesti ja/või vene keele oskus;

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga tööd rahvusvahelises ettevõttes;

  • kaasaegseid töötingimusi;

  • tööaeg E - R kella 7:00 - 15:30, ühes vahetuses;

  • võimalust õppida ja areneda;

  • Tööandja poolt tasuta transporti suunal Saue-Paldiski ja Saue-Tallinn

  • Tööandja tervisekindlustust (tasulised eriarstide visiidid, taastusravi, hambaravi, prillide-läätsede kompensatsioon);

  • 3 tasustatud tervisepäeva aastas;

  • Töökohta Saue linnas, Tule 30.

Tööpakkumise number
#718955

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1350 - 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. august 2021
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2021

AS Fors MW on 1992. aastast tegutsev rootsi päritolu pereettevõte, mille peakontor ja tootmine asub Sauel. Fors MW on oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveohaagiste, kraanade kui ka BIGAB konkstõstehaagiste ning NIAB traktorprotsessorite osas.

Fors MW was founded in 1992 and is a second- generation family run Estonian company with Swedish roots. The world is our market but we are based in Saue. Here we develop and produce the market-leading brands – FARMA lumber trailers and cranes, BIGAB hook lift and dump trailers and FARMA- N tractor processors.

Vaata rohkem