PAIGALDAJA (KLAAS-ALUMIINIUM-KONSTRUKTSIOONID)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719983

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rõduklaaside ja –piirete, terrassiklaaside ja varikatuste paigaldus
  • tööde üleandmine kliendile
  • toodete kasutamistingimuste selgitamine klientidele
  • hooldus- ja garantiitööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • varasem ehitusalane töökogemus
  • iseseisva töö oskus
  • eesti ja vene keele oskus
  • ei tohi karta tööd kõrgustes
  • autojuhilubade olemasolu
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, viisakus
  • täpsus, kohusetundlikkus ja ausus

Kasuks tuleb:

  • plekitööde oskus

Ettevõte pakub

  • meie toodete paigaldamise väljaõpet

  • häid töötingimusi ja töövahendeid

  • erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes

  • head ja toetavat meeskonda

  • stabiilset ja positiivset töökeskkonda

  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#719983