Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798742

Koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate veealaste infrastruktuuritoodete valmistamine lähtudes joonistest ning tehnoloogilistest protsessidest. Protsessisisene kvaliteedikontroll ja töökoha korrashoid.

Ootused kandidaadile

Iseseisvus.

Jooniste lugemise oskus.

Täpne.
Kohusetundlik.
Kliendile orienteeritus.
Meeskonnatööle orienteeritus.

Kandidaadid kellel on varasem veealatoodete valmistamise või paigaldamise kogemus on eelistatud.

Ettevõte pakub

Eccua Pro OÜ pakub pikaajalist töösuhet edukas ettevõttes.
Transporti Tallinnast tööle ja tagasi.
Konkurentsivõimelist töötasu lähtudes panusest.
Aktiivset ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#798742