Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700730

Koostaja-komplekteerija kuni 1-ks kuuks

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame lihtsale ja kohapeal õpitavale tööle (detailide koostamine-komplekteerimine,  pakendamine ja transpordiks ettevalmistamine) kärmekäelisi naisi.

Ootame  tööle hea käelise kogemuse ja rutiinitaluvusega abikäsi. Võimalus alustada kohe. Tööde orienteeruv kestvus on maikuu lõpuni (võib kesta kuni Jaanipäevani).

Ootused kandidaadile

Töö Sobib Sulle, kui .....

* Sul on kärmed käed ja oled tähelepanelik
* Sulle meeldib iseseisev töö
* soovid töötada ühes vahetuses

* täistööajaga tööd E-R kella 8:00-16:30-ni ( või 7:30-16:00)
* kindlat tunnipalka 4.80 töötunni eest

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. +372 52 33 687

Tööpakkumise number
#700730