Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309916

Koolitusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolitusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on planeerida ja korraldada karjääriteenustega seonduvaid üritusi ning täienduskoolitust (sh kursusi, seminare, töötubasid) erinevatele sihtrühmadele, koostada ja esitada eesmärgipäraseid karjääriteenuseid toetavaid projekte ning leida võimalusi nende finantseerimiseks erinevatest fondidest.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus psühholoogia, andragoogika või noorsootöö valdkonnas
  • hea suhtlemis- ja esinemisoskus
  • tulemustele orienteeritus
  • organiseerimisoskus ja koostööoskused
  • projektide kirjutamise ja juhtimise kogemus
  • vastutustunne, täpsus, algatusvõime, uuendusmeelsus
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus (vene, inglise)
  • hea arvutikasutamise oskus
  • kasuks tuleb noortega töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • meeldivat kollektiivi
  • enesetäiendamisvõimalusi

Lisainfo

Kandidaadil palume esitada CV koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#309916

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013

Hariduse Tugiteenuste Keskus osutab hariduse tugiteenuseid lastele ja noortele, nende vanematele ning laste ja noortega tegelevatele spetsialistidele. Keskuses on neli allkeskust: tugikeskus, karjäärikeskus, kompetentsikeskus ja rehabilitatsioonikeskus.

Vaata rohkem