Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime organisatsiooni Tallinnast või Tartust apteekrite koolitusjuhti kindlaks määratud perioodil (lapsehoolduspuhkuse ajaks). Võimalus töötada osaliselt kodukontoris.

Põhilisemad ülesanded on:

  • apteekrite täiendõppe korraldamine nii tavakoolituste kui e-loengutena;
  • suhtlus koostööpartnerite ja sobivate lektoritega;
  • koolituskeskuse majandusliku tegevuse üle aruandluse pidamine;
  • eesti- ja ingliskeelsete õppekeskkondade haldamine, uuenduste ja parenduste tegemine;
  • organisatsiooni kommunikatsioonivahendite administreerimine;
  • koolituste registreerimissüsteemide haldus ja assistendi töö koordineerimine.

Tööle ootame uut kolleegi alates 26. okoober 2020.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:

  • kõrgharidust (soovituslikult tervishoiu valdkonnas);
  • head arvutioskust (Microsoft Office);
  • eelnevat projektijuhtimise kogemust;
  • huvi erinevate programmide ja süsteemide halduse vastu;
  • soovi ja suutlikkust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga;
  • ingliskeele oskus (arusaamine - hea; kõne - hea):
  • hea eneseväljendus nii kõnes kui kirjas;
  • B-kategooria sõiduki juhtimisluba ja isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume kandidaadile:

  • täistööaega esmaspäevast reedeni;
  • võimalust töötada iseseisvalt ja meeskonnaliikmena erinevate väljakutsetega;
  • osalist kaugtöö võimalust;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  • konkureerivat palka.

Tööpakkumise number
#667890

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020
Koolitusjuht Koolitusjuht

Eesti Proviisorapteekide Liit MTÜ

Eesti Proviisorapteekide Liit on Eesti suurim apteegipidajaid ja frantsiisiteenuse pakkujaid ühendav erialaorganisatsioon, mille eesmärk on pakkuda tipptasemel partnerlust riigile ja teistele tervishoiusektori osapooltele ning olla suurim, professionaalseim ja innovatiivseim apteegisektori esindusorganisatsioon Eestis. Loe lähemalt EPALi kodulehelt "epal.ee".

Vaata rohkem

Koolitusjuht