https://www.cvkeskus.ee/360371

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Koolitus- ja värbamisspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360371

Tööpakkumise number

360371

Töö kirjeldus

Ootame personalitiimiga liituma kogenud personalivaldkonna professionaali, kelle jaoks on innustav tegeleda koolitus- ja värbamisteemadega. Põhiülesanneteks on koostöös juhtidega tootmistöötajate, laotöötajate, klienditeenindajate värbamine ja valik; uute töötajate sisseelamise toetamine; lahkumisvestluse läbiviimine. Samuti koolitustegevuste korraldamine, sh plaani koostamine, läbirääkimiste pidamine, koolituste korraldamine, arvestuse pidamine ja tagasiside kogumine ning analüüs ja tootmistöötajate pädevussüsteemi tegevuste korraldamine. Vahetuks juhiks on personalidirektor, alluvaid ei ole.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Kõrgharidust, eelistatult personalijuhtimise, psühholoogia, andragoogika või majanduse valdkonnas. Vähemalt 5-aastast personalitöö kogemust, sh tootmistöötajate väbamiskogemust.
Väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti ning ladusal suhtlemistasemel vene keele oskust, mis on möödapääsmatult vajalik värbamiste läbiviimiseks. Kontsernis suhtlemiseks vajalik inglise keele kesktaseme oskus.
Isiksusena on sobiv kandidaat toimekas, iseseisev ning usaldusväärne meeskonnamängija. Samuti avatud ja empaatiline suhtleja, kellele pole võõras korrektsus ja vastutustundlikkus. Kindlasti on vajalik arvutioskus tavakasutaja tasemel.


Ettevõte pakub

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.Tööle ja koju sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.
Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega
- tervisetoas tasuta ravi- ja heaolu protseduurid,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine

Lisainfo:
http://www.kalev.eu


Lisainfo

Valikuprotsessis hindame ka kandideerija tausta.
Kandideerida on võimalik ka saates oma CV ja motivatsioonikirja kuni 9.novembrini 2014 aadressile kandidaat(ät)kalev.eeAsukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.