Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320444

Koolitus- ja arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:
* koolitusvajaduse kaardistamine
* koolitusplaani koostamine, jälgimine ja ajakohastamine
* koolitustegevuse koordineerimine ja koolitusürituste organiseerimine
* organisatsiooni arendusprojektides osalemine ning nende algatamine
* vajadusel teiste personalispetsialistide asendus (personali arvestuse valdkond)
* värbamisprojektid ning motivatsiooniürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

* erialase kõrgharidusega (võib olla omandamisel)
* erialase töökogemusega (min. 2 aastat)
* kesktasemel arvutikasutaja
* hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas
* vene keele oskus elementaarsel tasemel tuleb kasuks
* süstemaatilise ja analüütilise mõtlemisega
* altis koostööd tegema
* hea meeskonna liige

* vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
* koolitusvõimalust nii ettevõtte sees kui väljas
* kollektiiviks sõbralikku seltskonda
* võimalust ise üles ehitada koolitussüsteem

Lisainfo

Tere olen personalijuht Relika Rohtoja ja otsin partnerit, kes aitaks koolituse valdkonda arendada. Meil on palju protsesse, mis töötavad hästi ning on ka neid, mis vajavad "remontimist". KUi Sa seda ei karda, naudid üles ehitamist, siis võiks see töö Sulle sobida!

Tööpakkumise number
#320444

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2013
Kuulutus sisestati:
18. september 2013

PKC Eesti AS põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus

Vaata rohkem