Värsked tööpakkumised

Koolitaja-tõlk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505725

Tööpakkumise number

505725

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Uute, s.h. venekeelsete töötajate koolitusprotsessi korraldamine
  • Tootmispersonali instrueerimine toodete kvaliteedinõuete, töömeetodite, töövahendite, tööohutusalaste nõuete ja dokumentatsiooni osas
  • Vajalike koolitusmaterjalide koostamine
  • Koolitusmaterjalide vene keelde tõlkimine ning töötajatele tutvustamine
  • Kirjalik ja suuline tõlge eesti ja vene keeles (mõlemal suunal)

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
Väga head vene keele oskust
 Head suhtlemisoskust
 Iseseisvust, otsustusvõimet, õiglustunnet
 Head pingetaluvust, täpsust
 Arvuti- ja infosüsteemide kasutamise kogemust

Kasuks tuleb:
 Töökogemust tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

Pakume:
 tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
 stabiilset töösuhet ja toetavat töökeskkonda
 vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)

NB! Töökoht asub Rõngus (40 km Tartust Valga suunas).

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
8. november 2017

RPC Group (www.rpc-group.com) on üks maailma juhtivaid
plastiku töötlejaid ning tehniliste komponentide valmistajaid. Promens AS kuulub RPC Gruppi ning pakub oma autotööstusega seotud klientidele plastmasstoodete tootmisteenust.