Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313466

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärnu Õppenõustamiskeskus võtab tööle koolipsühholoogi, kelle peamised ülesanded on
- õpilaste probleemide ja koolistressi ennetamine
- õpilaste probleemide väljaselgitamine (sh testimine ja testitulemuste tõlgendamine)
- õpilaste nõustamine
- koostöö vanemate, õpetajate ja kooli juhtkonnaga õpilaste probleemide lahendamiseks ja kooli psühhokliima tagamiseks
- võrgustikutöös teiste valdkondade spetsialistidega

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
- omad kõrgharidust psühholoogias

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- võimalust eneseteostuseks
- vastutusrikast ja huvitavat tööd
- kaasaaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname
kindlasti personaalset tagasisidet!

Palume dokumentidele lisada ka motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#313466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2013

Pärnu Õppenõustamiskeskus on Pärnu linna haridussüsteemi kuuluv asutus, mille ülesandeks on toetada õpilasi võimetekohase hariduse omandamisel ja sobivate valikute tegemisel.

Õppenõustamiskeskuse tegevusvaldkonnad:

Noorte teavitamine
Kutsesuunitlus ja karjäärinõustamine
Psühholoogiline nõustamine
Logopeediline ja eripedagoogiline nõustamine
Koolisotsiaaltöö: koolikohustuse tagamisega seotud probleemistik
Pärnu linna elanike psühholoogiline nõustamine psühholoogiateenistuses.

Vaata rohkem