Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246530

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpilaste, õpetajate ja vanemate individuaalnõustamine õppetöö ja lapse arenguga seotud probleemides.
Grupinõustamine ühesuguste spetsiifiliste probleemidega õpilastele.
Pedagoogilistel ja psühholoogilistel teemadel loengute läbiviimine vanematele ja õpetajatele.
Koostöö pedagoogide ja juhtkonnaga õpilaste probleemide lahendamisel.
Koostöö meditsiini- ja sotsiaalhoolekandeasutustega, vajadusel õpilaste suunamine abi saamiseks.

Töökoormus 0,3 ametikohta.

Ootused kandidaadile

Koolipsühholoogia alane kõrgharidus või psühholoogia alane kõrgharidus ja läbitud 160-tunnine koolipsühholoogia kursus.

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda,
toetavat ja heasoovlikku kollektiivi

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata kooli aadressile või e-postiga peeter.putk[at]vandra.ee Lisainfo telefonil 510 4551.

Tööpakkumise number
#246530

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2011

Vändra Gümnaasium on Pärnu maakonna suurim maagümnaasium. Koolis on 72 töötajat, neist pedagooge 42. Õpilaste arv koolis on 374.

Vaata rohkem