https://www.cvkeskus.ee/389144

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389144

Koolipsühholoog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Psühholoogi tegevused on suunatud õpilaste mitmekülgse arengu toetamisele. Tema tegevuse mõjul on paranenud õpilaste, kooli töötajate ja perede toimetulek ja suhted, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste. On hinnatud õpilase arenguvajadused ja rakendatud vajalikke tegevusi ning teraapilisi meetodeid vastavalt erialasele väljaõppele.

Otsime kahte täistööajaga psühholoogi.


Nõudmised kandidaadile

Haridustase: Psühholoogia alane kõrgharidus (magistrikraad) või koolipsühholoogi kvalifikatsioon või psühholoogia alane kutse.
Keeleoskus: eesti keel (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase), vene keel (kõnes kõrgtase, kirjas kesktase)
Arvutioskus kesktasemel: erinevate infosüsteemide ja internetikeskkondade asutamine, kontoritarkvara kasutamise oskus.


Ettevõte pakub

* Erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.
* Mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid.
* Uues hoones on loodud nii töötajatele kui ka õpilastele täiesti uued ja tänapäevased arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimused.


Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 16.08.2015.

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.


Tööpakkumise number
#389144

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

CVKeskus.ee klient

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kolm õppekeskust: Emajõe, Valgejõe ja Mustjõe.

Vaata rohkem

You are applying to:
Koolipsühholoog
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!