Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #792118

Kooliõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sihtasutus Tallinna Koolitervishoid võtab tööle uusi õdesid.

Pakutav ametikoht:

Täis- või osalise tööajaga Tallinna piirkonna kooliõde

Tööülesanded:

Õpilase terviseseisundi ja arengu hindamine, jälgimine ja vajadusel sekkumine

Õpilase vaktsineerimine vastavalt riiklikule immuniseerimiskavale

Tervisekasvatuslik tegevus

Esmaabi haigestumise, õnnetusjuhtumi või vigastuse korral

Nakkushaiguste ennetamine ja tegutsemine kriisiolukorras.

Ootused kandidaadile

Õendusalast kõrgharidust (TTO registris)

Tahet panustada laste ja noorte tervisesse

Väga head eesti keele oskust

Iseseisva töö planeerimise ja läbiviimise oskust ning

Valmisolekut meeskonnatööks ja suhtlemiseks

Analüüsi- ja üldistusvõimet

Õppimisvõimet sh arvutiprogrammides

Täpsust, korrektsust, kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

Päevast tööd sõbralikus kollektiivis

Enesearendamiseks igakülgset toetust

Erinevaid tervist toetavaid soodustusi

Suvekuudel 35 päeva puhkust, talvepuhkuse võimalus

Tunnitasu 9,50 eurot, kvaliteetse töö korral motiveerivat lisatasu!

Lisainfo

personal(at)kth.ee.

Aadress:Tallinn Tammsaare tee 92, 6.korrus, ruum 601

Tööpakkumise number
#792118

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 9.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kooliõde