Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512071

Köögitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö hõlmab endas ettevalmistustöid kohviku köögis. Eelkõige võileibade ka salatite valmistamine ning bake-off pagaritoodete küpsetamine. Koka ettevalmistus ei ole antud ametikohal vajalik, kuid huvi kokanduse vastu tuleb kasuks.
Tööaeg on 8:00-18:00. Töö toimub pika(E,T,R,L,P)-lühikese (K,N) töönädala alusel. Tegemist on 75% kohaga ehk osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

positiivne elluhoiak
eesti keele oskus
soov uusi oskusi juurde saada

Ettevõte pakub

sõbralikke töökaaslasi
tööd turvalises keskkonnas

Tööpakkumise number
#512071

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 550 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2018

Robert's Coffee on Põhjamaade suurim kohvikutekett, mis keskendub
värskelt röstitud ubadest tehtud esmaklassiliste kohvijookide müügile.
Tallinna südalinnas tegutseme samuti pereettevõttena juba üle 15
aasta.

Pakume laias valikus kohvijooke, teesid, kakaosid ning värsket
söögipoolist nende kõigi kõrvale. Oma igapäevases tegevuses pöörame
suurt tähelepanu ka meeldivale klienditeenindusele ning hubase
atmosfääri loomisele.

Vaata rohkem