Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514110

Köögitööline

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Abitööde teostamine köögis
*Köögi korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

*Oled kohusetundlik, täpne ja aus
*Oled kiire õppija
*Oled positiivse ellusuhtumisega, rõõmsameelne ja avatud suhtleja
*Oled paindlik ja nõus töötama tööajagraafiku alusel ka nädalavahetustel

Ettevõte pakub

*Kaasaegset töökeskkonda
*Stabiilset töösuhet
*Huvitavat ja väljakutseterohket tööd

Tööpakkumise number
#514110

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2018

Pärnamäed OÜ põhitegevusala on leiva- ja saiatootmine, säilitusaineteta pagaritoodete tootmine.
Parimad asjad sünnivad silmade särades ja suure kirega. Õnnestumiseks tuleb alati natuke rohkem teha. Kui Sul on kirg toidu valmistamise vastu, soov ennast proovile panna ning tahe teha tööd toredas kollektiivis, siis tule meie meeskonda.

Vaata rohkem