Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554767

Köögitööline osalise tööajaga (2/3)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda köögitöölist osalise tööajaga.
Töö põhisisuks on lihtsamad köögitööd, köögi koristamine ja nõudepesu.
Tööaeg E-R. kell 07.00-13.30

Ootused kandidaadile

Eeldame:
Kohusetunnet, käelist kiirust, füüsilist vastupidavust
Kasuks tuleb eelnev töökogeus.

Ettevõte pakub

Kohapealset tasuta toitlustamist.
Sobivuse ja soovi korral pikema töösuhte võimalust.

Lisainfo

Näidismenüü internetis www.reinupizza.ee/louna
Menüüs iga päev 5-6 praadi ja 2 suppi

Tööpakkumise number
#554767

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Talder OÜ on toitlustusettevõte. Tegutseme aastast 1997.a. Meie põhitegevusala on ettevõtete ja lasteasutuste kaugtoitlustamine. Valmistame lihtsaid ja koduseid toite suures mahus. Asume Tartus linna piiril. Buss nr 4 lõpp-peatuse lähedal.

Vaata rohkem