Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346924

Köögitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on sööklas toiduvalmistamisel abitööde teostamine, söökla ruumide korrashoid ja nõude pesemine (Töökoha asukoht: Tilgu tee 55C, 76905, Muraste küla, Harku vald, Harju maakond)

Ootused kandidaadile

abivalmidus
kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

  • täistööaeg, töötamine ajakava alusel
  • transport töökohta marsruudil Tallinn – Muraste – Tallinn
  • sportimisvõimalused ja ühisüritused
  • meeldiv ja sõbralik töökeskkond

Lisainfo

  • valmisolekut vajadusel töötada ka laupäeviti

Sisekaitseakadeemia võitis 2014. aastal Eesti „Unistuste tööandja“ konkursi peaauhinna!

Tööpakkumise number
#346924

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 432 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2014

Sisekaitseakadeemia on siseministeeriumi haldusala kõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele, seal hulgas politseile, piirivalvele, päästealale, samuti justiits- ning maksu- ja tollisüsteemile. Neis valdkondades viiakse läbi ka teadus- ja arendustööd ning pakutakse juba töötavatele spetsialistidele täienduskoolitust kõigis erialastes küsimustes

Vaata rohkem