Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637226

Köögitoodangu pakendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 750 €/kuus
Kuulutus sisestati: 27. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:25. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on valmistoodangu komplekteerimine vastavalt kaupluste poolt esitatud tellimustele.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled

  • meeskonnatöötaja
  • valmis töötama õhtusel ajal
  • valmis töötama jahedas ruumis (temperatuur +2°C…+6°C)
  • täpne ja hoolas

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus suurköögis
  • tervisetõendi olemasolu

Ettevõte pakub

Tagame Sulle

  • pikaajalise ja stabiilse töösuhte Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes (Vinkli 3, Tartu)
  • tööalase väljaõppe
  • professionaalse ja toetava meeskonna
  • Coopi töötaja soodustused nii ostlemisel kui sportimisel

Tööpakkumise number
#637226

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem