Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296334

Köögisalongi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Suhtlemine klientidega ja nõustamine toote osas;
  • Aktiivne müük;
  • Mööbliprojektide joonestamine programmis;
  • Lepingute sõlmimine;
  • Projektide juhtimine;
  • Suhtlemine tehasega;
  • Tööde kvaliteetse ja tähtaegse täitmise eest vastutamine;
  • Tööst tulenevate dokumentide täitmine ja korrashoid;
  • Edukas koostöö arhitektide, disainerite ja sisekujundajatega;
  • Aruandlus.

Ootused kandidaadile

Vajalik on:

  • Töökogemus müügi- ja/või projekteerimise alal;
  • Töökorraldamise ja ajaplaneerimise oskus;
  • Arvuti kasutamise oskus;
  • Juhilubade olemasolu;
  • Suhtlemisoskus inglise ja vene keeles.

Kasuks tuleb:
  • Tehniline taiplikus;
  • Eelnev töökogemus mööbli müügi ja projekteerimisel;
  • Ehitus-, arhitektuuri-, disaineri- või müügi kõrg - või eriharidus;
  • Soovitused

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset, huvitavat ja aktiivset tööd;
  • Meeldivat ja töökat kollektiivi;
  • Kaasaegset töökeskonda ja häid töötingimusi;
  • Konkurentsivõimelist töötasu (hea tulemustasu süsteem).

Tööpakkumise number
#296334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2013

Estmidt Grupp OÜ on 2007. aastal loodud ettevõte, mis omab kvaliteetmööbli kaubamärgi Schmidt ainuesindusõigusi Eestis.
2007 aasta novembris avas Estmidt Grupp OÜ esimese Schmidt köögimööbli esindussalongi Eestis.
Schmidt on tunnustatud Saksa kvaliteetmööbli kaubamärk, mille tootjaks suurim Prantsuse mööblikontsern SALM. Kaubamärgil on rohkem kui 520 esindussalongi 26 riigis üle maailma. 2012. aastal täitub Schmidtil 53 aastat esimese köögi valmimisest.
Schmidt köögimööbli näol on tegemist parima kvaliteedi, disaini ja töökindlusega. Toote kvaliteeti kinnitavad pikaajalised garantiid- mööblile tehasegarantii 5 aastat ning metallmehhanismidele 20 aastat. Lai valik mudelites, mõõtudes ning funktsionaalsuses annab valikuvabaduse ja võimaldab kujundada köögi ka kõige nõudlikumale maitsele. Iga klient on Meile oluline ja eriline. Leiame, et personaalne lähenemine projektidele tagab parimad lahendused ja kliendi rahulolu. Schmidt köögid on inimesele, kes seda kõike hindab. Schmidt esindussalongi eesmärk on pakkuda oma klientidele alati natuke rohkem kui oodatakse- seda nii tootes kui teenuses.

Vaata rohkem