Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623999

Köögi abitööline

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2019
Kuulutus aegub:17. november 2019

Töö kirjeldus

Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga

Ootused kandidaadile

Vähemalt põhiharidust
Eesti keele oskus vähemalt algtasemel (A2)
Valmisolek läbida taustakontroll

Tööpakkumise number
#623999

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega. Olgu see logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsiaal- ja psühholoogiaalase toetuse, muusika või ajateenijate väljaõppega seotud ülesanded Te olete oodatud meie meeskonda.

Vaata rohkem