Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243504

Konverentsikeskuse koristaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konverentsikeskuse koristaja ülesanne on ruumide igapäevane korrashoid.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame töökust, korrektsust ja täpsust tööülesannete täitmisel, positiivset ellusuhtumist ja pingetaluvust.

Ettevõte pakub

kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Töö vahetustega, oluline valmisolek töötamiseks õhtusel ajal ja nädalavahetustel

Tööpakkumise number
#243504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

Dorpat Oü on 2007 aastast tegutsev ettevõte, mille peamisteks tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna - Eesti regioonis. Dorpat OÜ on edukas, arenev ettevõte mis on saavutanud tuntuse nii Eestis kui väjaspool.

Vaata rohkem