KONVERENTSIDE JA ÜRITUSTE TEENINDAJA
Tööpakkumise number #801108

Sokotel AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Külaliste sõbralik ja professionaalne teenindamine konverentsikeskuses ja restoranis. Konverentsisaalide valmispanek kliendiüritusteks vajadusel laudade ja toolide teisaldamine. Kohvipauside korraldamine. Konverentsiruumide, inventari ja tehnilise toimivuse, puhtuse ning korrashoiu eest vastutamine. Töögraafik sõltub tellimustest. Valmis tuleb olla ka töötamiseks nädalavahetustel ja õhtustel aegadel.

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus ning tõeline soov külalisi teenindada. Suur huvi konverentsitehnika vastu, arvutikasutamise oskus ning huvi ürituste korraldamise vastu. Hea füüsiline vorm ning pingetaluvus. Organiseerimis- ja koostöövõime. Eesti (B1), inglise keele oskus suhtlustasandil, kõik teised keeled tulevad kasuks. Kasuks tuleb eelnev töökogemus konverentsikeskuses või samalaadses valdkonnas.

Ettevõte pakub

    Pakume omalt poolt:

  • teha tööd vaheldusrikkas ja tempokas töökeskkonnas
  • kuuluda nooruslikku ja rahvusvahelisse meeskonda
  • väljaõpet kohapeal
  • kasutada soodsaid sportimise võimalusi
  • kasutada märkimisväärseid soodustusi

Lisainfo

Töö eeldab head füüsilist vormi. Kandideerida saab CV Keskuse vahendusel või saada oma CV antti.siima(at)sok.fi

Tööpakkumise number
#801108

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022
KONVERENTSIDE JA ÜRITUSTE TEENINDAJA KONVERENTSIDE JA ÜRITUSTE TEENINDAJA

Sokotel AS

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 5
nädal tagasi
HOTELLI ADMINISTRAATOR Original Sokos Hotel Viru
5
HOTELLI ADMINISTRAATOR Original Sokos Hotel Viru • Tallinn
Tallinn
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS
Alates 1050 €/kuus
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
HOTELL L'ERMITAGE VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR HOTEL L'ERMITAGE
1000 - 1100 €/kuus
HOTELL L'ERMITAGE VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR HOTEL L'ERMITAGE • Tallinn
Tallinn
VIP 1
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Mogotel Estonia OÜ
1
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR Mogotel Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
SPA RECEPTIONIST Hilton Tallinn Park
SPA RECEPTIONIST Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki