Konverentsi koordinaator
Tööpakkumise number #815439

1
Hotel Lembitu OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Konverentsikeskuse külaliste sõbralik ja kõrgetasemeline teenindamine

  • Konverentsisaalide ettevalmistamine vastavalt tellimuskirjeldusele

  • Klientide vastuvõtmine ja ruumi juhatamine

  • Laudade ja toolide teisaldamine (tegemist on raskuste teisaldamisega konverentsimääbli ümberpaigutamisel)

  • Kohvipauside ettevalmistamine

  • Aktiivne koostöö üritusi puudutava info vahetamisega teiste osakondadega

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat hotellitöö kogemust

  • Oled rõõmsameelne ning hea suhtlemisoskusega

  • Oled oma töös täpne ja osav

  • Suhtled vabalt nii eesti- kui ka inglise keeles

  • Tuled suurepäraselt toime pingelistes olukordades

  • Valmisolek töötada ka nädalavahetuseti

  • Mõnusat töökeskkonda pealinna kõige uuemas ja ilusamas hotellis
  • Põnevust, natuke segadust ja väljakutseid igas sinu tööpäevas
  • Võimalust muuta iga meie külalise päev paremaks
  • Motiveerivaid oma personali soodustusi meie hotellides

Meiega ei hakka Sul kunagi igav!

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#815439

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Konverentsi koordinaator Konverentsi koordinaator

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
5 p. tagasi
TELLIMUSTE KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ
1
5 p. tagasi
TELLIMUSTE KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine
6 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine • Tallinn
Tallinn
VIP 1
5 p. tagasi
RESTORANI SUPERVISOR Hotel Lembitu OÜ
1
5 p. tagasi
RESTORANI SUPERVISOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS
1100 - 1200 €/kuus
5 p. tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki