Kontoritöötaja (sekretär-jurist) / Работник офиса (секретарь-юрист)

CVKeskus.ee klient
900 - 1500 €/мес Брутто

Описание работы

Otsime spetsialisti sekretär-juristi ametikohale

Tööülesannete hulka kuulub:

  • Sissetulevate kõnede ja meilide vastuvõtmine ja töötlemine
  • Töö CRM-süsteemiga, klientide ja tehingute arvestuse pidamine
  • Arvete koostamine
  • Lihtsate juriidiliste dokumentide ja toimingute ettevalmistamine
  • Notariaalsete tehingute korraldamine
  • Väljasõidud notarite ja tõlkijate juurde dokumentide järgi
  • Muud asjakohased kontoritööd

Требуется специалист на позицию секретарь-юрист

В рабочие объязанности входит:

  • Прием и обработка входящих звонков и электронных писем
  • Работа с CRM-системой, внесение записей о клиентах и сделках
  • Выставление счетов
  • Подготовка простых юридических документов
  • Подготовка нотариальных сделок
  • Поездки за документами к нотариусу и переводчикам
  • Различные задачи по офису

Требования к кандидату

Eesti ja vene keel heal tasemel

  • Hea suhtlusvõime, oskus viisakalt ja informatiivselt suhelda kliendiga isiklikult või telefoni teel
  • Hea arvutioskus
  • Korrektsus, vastutus, lojaalsus
  • Soovitavalt kõrgharidust õigusteaduses või majanduses
  • Kasuks tuleb B-kategooria juhilubade olemasolu

  • Владение эстонским и русскм языком на свободном уровне
  • Комуникабельность, умение вежливо и информативно вести диалог по телефону или при личной встрече с клиентом
  • Хорошие навыки работы с ПК
  • Опрятность, ответственность, лояльность
  • Желательно высшее юридическое или экономическое образование
  • Желательно права B-категории

Фирма предлагает

  • Kõrge palk, 900-1500 eurot kuus
  • Mugav kontor kaasaegse tehnikaga
  • Noor ja sõbralik kollektiiv
  • 5-päevane töönädal, 8-tunnine tööpäev
  • Täiendav õpe ja regulaarsed koolitused

  • Высокая заработная плата от 900-1500 евро в месяц
  • Комфортный офис с современным оборудованием
  • Молодой и дружный коллектив
  • 5 дневная рабочяя неделя, 8 часовой рабочий день
  • Обучение и регулярные тренинги