Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715914

Kontorijuht-raamatupidamisassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügiarvete koostamine
  • Ostuarvete käitlemine
  • Pearaamatupidajaga suhtlemine, info edastamine
  • Osaliselt personalialane töö (töötajatele vajalike dokumentide vormistamine ja taotlemine, sõidupäevikute täitmine jms jooksvad tegevused)
  • Ettevõte dokumendihaldus
  • Igapäevase kontoritöö koordineerimine
  • Aruannete koostamine
  • Sotsiaalmedia haldus
  • Muud jooksvad assisteerivad tegevused

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust

  • Raamatupidamisalast töökogemust

  • Teadmisi asjaajamises ja dokumendihalduses

  • Oskust tõlgendada ja koondada andmeid

  • Head pingetaluvust ja suurt vastutustunnet

  • Kohusetundlikkust, süsteemsust ning täpsust andmetega töötamisel

  • Väga hea vene ja eesti keele oskust, inglise keelt heal tasemel

  • Väga hea arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palka

  • Täistööaega E-R 9-18

  • Väljaõpet kohapeal

  • Mitmekesiseid tööülesandeid

  • Toetavat meeskonda

  • Toredaid töökaaslasi

  • Töökohta kesklinnas (Nafta tn 1, Tallinn)

  • Tasuta parkimist

Tööpakkumise number
#715914