Värsked tööpakkumised

Kontorihaldjas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418650

Tööpakkumise number

418650

Töö kirjeldus

- Lahendad kontori haldusega seotud muresid ja probleeme ning vastutad üldise kontori heakorra eest
- Varustad kontorit tööks vajalikuga
- Dokumenteerid kontoriga seotud ja ka muud infot ettevõte intraneti
- Assisteerid juhtkonda
- Toetad personalitöö ja turundusega seotud protsesse
- Valmistad ette lepinguvorme
- Korraldad ettevõtte töötajate töölähetusi
- Vajadusel abistad ja nõustad ettevõtte töötajaid
- Võtad vastu kliente ja külalisi
- Oled eestvedajaks ja organiseerijaks ettevõtte üritustele

Nõudmised kandidaadile

- Omad vähemalt keskharidust
- Oled loomult väga hea suhtleja ja positiivse ellu suhtumisega
- Oskad enda tööd ja aega planeerida
- Oled asjajamises organiseeritud, täpne ja korrektne
- Sul on nii kõnes kui ka kirjas väga hea Eesti ja Inglise keele oskus
- Sul on autojuhiload ning isikliku auto kasutamise võimalus
- Oskad töötada MS Office toodetega ja tunned ennast mugavalt arvutiga töötades

Kasuks tuleb:

- Sul on teadmisi personalitööst.
- Sul on teadmisi turundusest.
- Sul on eelnev töökogemus Infotehnoloogia valdkonna ettevõttes.

Ettevõte pakub

- Mitmekesist tööd noores ja kasvavas Tarkvara ettevõttes
- Kaasaegset, nooruslikku ja sõbralikku töökeskkonda
- Erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi
- Motiveerivat tasu

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: raigo.ounapuu[at]fob-solutions.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2016

FOB Solutions OÜ on 2013 aastal loodud Tarkvara arenduse ja kvaliteedikontrolli teenuseid ja lahendusi pakkuv ettevõte.
Eelkõige oleme keskendunud mobiilsetele platvormidele (Android, IOS, WP), kuid tegeleme ka veebipõhiste lahendustega. Pakume meie teadmiste rakendamist nii teenuste (kvaliteedikontroll, arendusteenused), kui ka täislahenduste (rakendused, rakendusserverid, E2E lahendused) näol. Meie teenuste läbivaks põhimõtteks on kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Enamus tarkvara alastest teenustest ekspordime Lääne-­Euroopasse ja Põhja-Ameerikasse. Pisut panustame ka kohalikule turule.