Värsked tööpakkumised

Konsultant- ürituse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238369

Tööpakkumise number

238369

Töö kirjeldus

• Kontserni toodete esitluste läbiviimine
• Müügitellimuste vormistamine
• Klientide nõustamine
Klientide otsimine konsultandi kohustuste hulka ei kuulu.
• Aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa soovid luua hea sissetulekuga stabiilset isiklikku äri, oled aktiivne ja hea suhtleja, omad isiklikku sõiduautot ning oled valmis piirkonnasiseseks reisimiseks, siis pakume Sulle:

Ettevõte pakub

1) Väljaõpet ja erinevaid koolitusi
2) Vaheldusrikast ja hästi organiseeritud tööd
3) Paindlikku tööaega (võimalust töötada õhtusel ajal)
4) Võimalust professionaalseks arenguks
5) Toetavaid kolleege
6) Motiveerivat tasustamissüsteemi + elukindlustuspaketti

Lisainfo

Lisainfo:
Tööpiirkond: Pärnu, Pärnumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Tartu, Tartumaa, Lõuna-Eesti
Lääne- ja Ida-Virumaal tuleb kasuks vene keele oskus.
Töö sobib eriti hästi õpetajatele ja kultuuritöötajatele.
Kohtumine taotlejatega:20.-22.09.2011
Firma viib läbi väljaõppe: 26.09.-07.10.2011
Lisainformatsioon: www.eastcon.ee
Ühendust võetakse eeldustele vastavate kandidaatidega.
Ootame Sinu CVd ja sooviavaldust kuni 18.09.2011 e-posti aadressil eastcon(at)eastcon.ee või Kanali tee 1, 10112 Tallinn

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
2. september 2011

EASTCON on tugevate väärtuste ja traditsioonidega otsemüügifirma, mis asutati 1992. aastal Saksamaal ning tänaseks tegutseb üheteistkümnes erinevas riigis. Eastcon AG Eesti AS asutati 1995. aastal ja meid esindab üle Eesti 20 iseseisvat tootekonsultanti.