https://www.cvkeskus.ee/417614

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417614

Tööpakkumise number

417614

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi teotahtelisi ja ambitsioonikaid inimesi, kes soovivad kinnitada kanda ühes Eesti oluliseimas sektoris. Töö eesmärgiks on pakkuda tipptasemel ja kliendikeskset teenindust, mille saavutame läbi igapäevase suhtluse olemasolevate klientidega. Samuti ootame kandidaadilt uute kliendisuhete loomist ja haldamist. Töö nõuab enesedistsipliini, järjepidevust ja empaatiavõimet.


Nõudmised kandidaadile

* positiivne ellusuhtumine
* taiplikkus ja aktiivsus
* tähelepanelikkus ja hea pingetaluvus
* loov lähenemine tööülesannetele
* väga hea eneseväljendusoskus eesti keeles
* valmisolek õppida ja areneda
* korrektsus ja kohusetundlikkus
* hea kohanemisvõime
* viisakus, paindlikkus, taktitundelisus

Kasuks tuleb:
* vene keele oskus suhtlustasandil
* metsandusalane haridus/töökogemus


Ettevõte pakub

Eesti Metsameister OÜ pakub võimalust teha karjääri edukas metsandusettevõttes, mille peamiseks eesmärgiks on olla parim oma valdkonnas. Ettevõte tagab omalt poolt tugeva töökultuuri ning võimalusterohke ja vaheldusrikka töö.
Ettevõtte missioon on läbi innovatiivsete ja uuenduslike lahenduste pakkuda parimat klienditeenindust, mille saavutamiseks paneme suurt rõhku oma meeskonna teadmistepagasi suurendamisele erinevate täiendkoolituste ja välipraktika näol. Panustame tugevalt iga meeskonnaliikme individuaalsele arengule.

Korraldame oma töötajatele erinevaid koolitusi, mida viivad läbi oma ala parimad. Samuti pakume Eesti parimat motivatsioonipaketti siin alal.

Töötahe, järjepidevus ja olla parimatest parim - see on Eesti Metsameistri moto!Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Metsameister on kõige kiiremini arenev metsandusettevõte kodumaal. Metsa müük on suur otsus ja metsameistrid tagavad usaldusväärsuse, valides oma kollektiivi kaaslasi, kellel on rohkelt teadmisi ja suur kirg metsanduse vastu. Ettevõtte prioriteediks on kasvatada maaomanike teadlikkust efektiivsest metsamajandamisest. Õigeaegne majandamine tagab pideva tulu ja vajalikud hooldustööd kasvatavad ka metsa väärtust. Metsameistrid pakuvad täislahendust, alustades metsakavade koostamisest ja hooldusraietest, lõpetades metsakasvatusega.