Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #423688

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte ELAMED, üks juhtivatest meditsiinitehnika tootjatest, pakub Eestis tööd konsultandile.

Ootused kandidaadile

Osaline tööaeg (6-9 päeva kuus); sobib pensionäridele, võimalik on tööaja kombineerimine.
Nõudmised: väga hea eesti ja vene keele oskus, kõrgharidus, hea suhtlusoskus.

Ettevõte pakub

Töötasu osas lepitakse kokku töövestlusel.
Kontakttelefon +7(495) 669-1044, e-mail: mak@elamed.com, Skype: vasilly234

Tööpakkumise number
#423688

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
23. mai 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Konsultant