Värsked tööpakkumised

Konsultant ( Peterburi tee Ehituse ABC)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605744

Tööpakkumise number

605744

Firma nimi peidetud Konsultant ( Peterburi tee Ehituse ABC)

Töö kirjeldus

Tule liitu Ehituse ABC Peterburi tee konsultantide meeskonnaga!
Meie konsultandid
- pakuvad kliendile parimat teenindust ja nõu
- tegelevad kaupade väljapaneku ja esitlemisega
- hoiavad kauplust korras

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- oled avatud ja hea suhtleja
- oled leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel
- oled toetav meeskonnaliige
- Sulle pole võõras füüsiline töö
- omad head eesti ja vene keele oskust
- soovid õppida ja areneda, olla oma valdkonna spetsialist

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- hüvede ja soodustuste paketti
- sporditoetust
- omatöötaja soodustust kaupade soetamisel
- täiendkoolitust ja põhjalikku juhendamist
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- stabiilset sissetulekut
- tööd jooksva graafiku alusel
- ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Ehituse ABC ärinimega Optimera Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain, mis on esindatud üle maailma 65 riigis, pakkudes tööd rohkem kui 170 000 inimesele. Ehituse ABC on tegelenud ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga üle 20 aasta ja tänasel päeval on meil Eestis 11 kauplust ja Lätis 2 kauplust. Tänu oma pikaaegsele kogemusele oleme usaldusväärne partner oma klientidele ja koostööpartneritele. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab professionaalsus ja kliendisõbralikkus.