Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #620348

Konsultant-klienditeenindaja juveelikauplusesse Kvartal kaubanduskeskus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse konsultant-klienditeenindaja juveelikauplusesse Kvartal kaubanduskeskuse koridoris täiskohaga graafiku alusel.
Töö on pikaajalise perspektiiviga. Sind ootab põhi- ja tulemustasu, stabiilne töökoht ja tore kollektiiv.

Nõudmised kandidaadile

  • Kesk- või kõrgharidus
  • Väga hea eesti, hea vene ja inglise keele oskus (suhtlustasandil)
  • Oled kliendile ja tulemustele orienteeritud
  • Kiirus, täpsus, usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus juveeli või moeäris
  • Sul on suur soov töötada juveelikaupluses

Omalt poolt pakume sulle võimalust olla meie särava meeskonna uus liige, töötada väga edukas, arenevas ja innovatiivses firmas juveelimaailmast.

Töökoha asukoht: kaubandus- ja meelelahutuskeskuses Kvartal, asukohaga Riia 2, Tartu.

Lisainfo

Saada oma CV KOOS FOTOGA aadressile: tomasgold.t1(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#620348

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

TOMAS GOLD

Gold & Silver House OÜ on Leedu tütarettevõte (tänaseks on meil avatud 39 juveelikauplust Baltimaas).

Vaata rohkem