Konstruktor - tehnoloog
Tööpakkumise number #810058

2
TOCI OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega pakume tööd konstruktor - tehnoloogile.

Igapäevane töö hõlmab endas:

- projekteerim ine Autodesk Inventor programmiga

- tehniliste jooniste ja lahenduse väljatöötamine

- uute tehnoloogiliste lahenduste arendamine

- uute toodete kavandamine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

- tehniline kõrgharidus, töökogemus

- Inventor programmi kasutajaoskus spetsialisti tasemel

- tehniline kompetentsus

- valmidus meeskonnatööks

- kiire reageerimisvõime ja erinevate lahenduste leidmise oskus

- analüüsivõime ja loogiline mõtlemine

- täpsus, korrektsus ja vastutustundlikus

- iseseisva töö tegemise oskus- inglise keele oskus vähemalt erialaselt

- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:

- eelnev töökogemus metallitöö sektoris

-võimalust töötada arenevas ettevõttes metalli- ja masinatootmise valdkonnas

- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu

- arenemisvõimalusi- kaasaegseid töötingimusi

- võimalust asjalike ideede rakendamiseks

- pikaajalist stabiilset töösuhet

- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#810058

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2022
Kuulutus sisestati:
29. august 2022
Konstruktor - tehnoloog Konstruktor - tehnoloog

TOCI OÜ

Toci OÜ on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev pidevalt arenev tootmisettevõte. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese ning koos ettevõttega kasvab ka meie sõbralik kollektiiv, kes ootab juurde teotahtelisi ja laia silmaringiga inimesi.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Skandinaavia turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid. Meie igapäevatööks on metsatöömasinate, tööstusseadmete, merenavigatsioonitoodete, ehituskonstruktsioonide ja muude metalltoodete valmistamine.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
KOOSTETEHNOLOOG Hallberg Mechanics Tartu AS
5 p. tagasi
KOOSTETEHNOLOOG Hallberg Mechanics Tartu AS • Tartu
Tartu
nädal tagasi
MEHHATROONIK INTERNATIONAL ALUMINIUM CASTING TARTU AS
MEHHATROONIK INTERNATIONAL ALUMINIUM CASTING TARTU AS • Tartu
Tartu
VIP 1
JOONESTAJA Inox Baltic OÜ
1
JOONESTAJA Inox Baltic OÜ • Tartu
Tartu
VIP 4
CAD/CAM SPETSIALIST DOORDEC OÜ
Alates 1600 €/kuus
4
CAD/CAM SPETSIALIST DOORDEC OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
4 näd. tagasi
TOOTMISMEISTER Kane Metall AS
1
3 päeva jäänud
TOOTMISMEISTER Kane Metall AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki