Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321289

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hoonete kandvate konstruktsioonide analüüsimine ja joonestamine
  • Osalemine objektiga seotud koosolekutel
  • Suhtlemine tellijaga

Ootused kandidaadile

  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Erialane kõrgharidus
  • Ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
  • Erialane meeskonnatöö kogemus
  • Valdab erialaseid programme tööks vajalikul määral (Revit, AutoCAD, MS Office jne)
  • Kogemus tööprojekti koostamisel
  • Vähemalt 2-aastane erialane töökogemus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd Eestis ja välismaal
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda koos lõõgastavate meeskonnaüritustega
  • Palka vastavalt töökogemustele ja oskustele
  • Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#321289

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
27. september 2013

Sirkel & Mall on 30 inimesega arhitektuuri- ja inseneribüroo, mille meeskond on hoolikalt valitud järgides kollektiivi sobivuse põhimõtteid ja inimeste erialast võimekust. Sirkel& Mall OÜ põhitegevuseks on arhitektuursed lahendused, konstruktsioonide projekteerimine, eriosade projekteerimine, planeeringud, sisekujundus ning projekteerimise peatöövõtt. Projekteeritavad hooned on nii eramud, ühiskondlikud hooned, lao- ja büroohooned, korterelamud jne. Projekteerime nii Eestisse, kui ka välismaale.
Tänu heale ja töötavale organisatsiooni struktuurile on loodud võimalus kiireks enesearenguks ning teenida palka vastavalt oma oskustele ja võimetele. Sirkel & Mall OÜ kasutab juhtimises avatud mõttelaadi, kus kõik firma arenguga seonduv on meeskonnale alati teada, ja töötajate nägemust firma arengust võetakse arvesse.

Vaata rohkem

Konstruktor