Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236325

Tööpakkumise number

236325

Töö kirjeldus

Ehituskonstruktsioonide projekteerimine
Arhitekti erialane nõustamine varajastes projekti staadiumites
Projektdokumentatsiooni konstruktiivse osa koostamine
Suhtlemine Tellijaga ning projekteerimismeeskonnaga

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus
Hea analüüsivõime
Hea arvuti kasutamise oskus (CAD süsteemid)
Ehituskonstruktsioonide projekteerimise kogemus vähemalt 3 aastat

Ettevõte pakub

Arenemis- ja täiendamisvõimalust
Erialast täienduskoolitust
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Meeldivat töökeskkonda
Motiveerivat tulemustele orienteeritud töötasu
Paindlikku tööaega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
29. august 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

Projekt O2 OÜ on 1997. a. loodud ettevõte. Firma väärtus seisneb suures kogemustepagasis erinevate hoonete projekteerimisel (ühiskondlikud hooned, haridus-, meditsiiniasutused, vallakeskused, büroohooned, korterelamud jne...). Pakume kliendile sobivaimat arhitektuurset, insenertehnilist ja tehnoloogilist lahendust. Lisaks Tallinna büroole on ettevõttel osakond ka Tartus.