Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #483460

Konstruktor-Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda metalltoodete konstruktor-projekteerijat, kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • Ehitusprojektide läbitöötamine;
  • Vajadusel mõõdistamine objektil
  • Kooskõlastus jooniste valmistamine
  • Tööjooniste loomine tootmisele
  • Sõlmejooniste väljatöötamine;
  • Tehniliste lahenduste koostamine;

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja valdkonna töökogemus;
  • Hea tehniline taip;
  • AutoCad ja 3D joonestusprogrammi (Solid Works,Solid Edge)valdamist;
  • Algatus- ja otsustusvõime;
  • Täpne, korrektne, vastutustundlik ja iseseisev;
  • Avatud suhtleja, positiivne ja hea koostöövõimega;

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast, huvitavat tööd
  • Häid töötingimusi avaras kontoris
  • Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
  • Motiveerivat töötasu, mis on sõltuvuses töö tulemustest.

Tööpakkumise number
#483460

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. august 2017
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2017

Mainsten OÜ põhitegevuseks on erinevate metalltoodete tootmine ja paigaldus. Trepid, piirded, varjualused, metallkonstruktsioonid, valgustipostid ja kandurid.
Tihedas koostöös kliendiga, leiame alati neile sobiva projektlahenduse.

Vaata rohkem