Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198419

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatikaseadmete konstrueerimine

  • Dokumentatsiooni vormistamine
  • Tehnilised konsultatsioonid müügimeeskonnale, klientidele
  • Tootmisele juhiste andmine
  • Seadmete spetsifikatsioonide vormistamine
  • Dokumentatsiooni genereerimine
  • Allhanke nõustamine konstrueerimise osas

Ootused kandidaadile

soovitatav töökogemus automaatikaseadmete projekteerimisel

  • mehaanika alast kõrgharidust (või omandamisel)
  • SolidWorks'i kasutusoskust heal tasemel, kasuks tuleb AutoCad´i kasutusoskus
  • inglise ja eesti keele väga head oskust, vene keele oskust suhtuls tasandil
  • head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks
  • valmidus töölähetusteks erinevatesse riikidesse
  • hea pingetaluvus

palju huvitavat tööd ja väljakutsied kõrgtehnoloogia valdkonnas

  • väljaõppe võimalusi
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#198419

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
27. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
27. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Konstruktor