Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826670
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on mööbli erilahenduste disainimine ja konstrueerimine Inventor programmis.

Samuti koostad tootmisele vajalikud tööjoonised ja spetsifikatsioonid ning teostad mõõdistusi objektil koos projektijuhiga.

Ootused kandidaadile

  • Oskad heal tasemel kasutada Inventor ja Woodwork programme

  • Oled tähelepanelik, loov ning proaktiivne

  • Omad teadmisi mööblitööstuses kasutatavatest materjalidest, nende kokku sobituvusest ning furnituuridest

  • Valdad eesti keelt

Ettevõte pakub

  • Võimalust anda panus kvaliteetse mööbli tootmises

  • Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid

  • Sisseelamise perioodiks mentorit

  • Asjalikku ja professionaalset kollektiivi

  • Võimalust areneda ja kasvada koos ettevõttega

  • Ühiseid üritusi kogu meeskonnaga

  • Soovi korral osalist kodukontoris töötamise võimalust

  • Spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#826670

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Konstruktor