Kõnekeskuse teenindaja
Tööpakkumise number #793986
Veebipõhine värbamine

AS Alexela
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  Parim valik Sinule kui:

* Kui Sulle meeldib kliendisuhtlus telefoni ja e-kirja teel

* Oled süsteemne ja avatud ning sobib töötamine vahetustega 24h

* Soovid töötada eestimaises ettevõttes ja aitad muuta maailma

Ootused kandidaadile

  Usaldame Sulle:

* Oma toredate klientide toetamise ja aitamise

* Jaekliendile Alexela toodete pakkumiste tegemise

* Sinu arvamust kuulatakse, aitad arendada kliendituge

* Kliendi- ja sooduskaartide haldamise

Ettevõte pakub

  Hoolime Sinust:

* Toetav tiim ja hea meeskonnatöö

* Võimalus teha tööd nii kodust kui ägedast Tallinna kesklinna kontorist

* Vaheldusrikast tööd ja arenguvõimalusi

* Põnevaid üritusi nagu aasta gala, suvepäevad, tänuüritus jms

* Tervisepakett, vaba jõusaali kasutus jpm soodustusi ning hüvesid

Tööpakkumise number
#793986

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2022
Kõnekeskuse teenindaja Kõnekeskuse teenindaja

AS Alexela

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas. Pakume eestimaalastele kütust, elektrit ja maagaasi, toodame haagiseid Baltikumile ning Skandinaaviale, arendame gaasiterminale ja loome gaasitanklate võrgustikku, toetame Eesti elu, andes jõudu meie kultuurile, spordile ja heategevusele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KLIENDITEENINDUSE / TELEFONIMÜÜGI SPETSIALISTI Eden Springs Estonia OÜ
1300 - 1600 €/kuus
KLIENDITEENINDUSE / TELEFONIMÜÜGI SPETSIALISTI Eden Springs Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Arkaadia Halduse AS
5
KLIENDITEENINDAJA Arkaadia Halduse AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
DISPETSER BONGO OÜ
1000 - 1400 €/kuus
1
DISPETSER BONGO OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
ADMINISTRAATOR-KLIENDITEENINDAJA Strantum OÜ
8 - 9.5 €/tunnis
2
ADMINISTRAATOR-KLIENDITEENINDAJA Strantum OÜ • Harjumaa
Tabasalu
DISPETŠER AS Ida-Tallinna Keskhaigla
DISPETŠER AS Ida-Tallinna Keskhaigla • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki