Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676465

Kõnekeskuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 900 - 1350 €/kuus
Kuulutus sisestati: 17. november 2020
Kuulutus aegub:17. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • Telefonikõnedele vastamine ja telefoniteel klientide nõustamine AD BALTIC AS-i tootevalikus olevate toodete osas;

  • Korrektse ja täpse informatsiooni edastamine ettevõtte klientidele;

  • Tellimuste vastuvõtt ja toodete maksumusega seotud toimingud;

  • Tagastatud toodete ja kaebustega tegelemine;

  • Klientide kontaktandmete haldamine;

  • Klientide informeerimine ettevõtte tootevalikus olevatest uutest toodetest;

  • Klientidega seotud muude toimingute jälgimine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga heal tasemel tehnilised teadmised ja kogemused igas autode hooldusega seotud valdkonnas;

  • Vähemalt 3-aastane varasem kogemus klienditeeninduses (eelistatult kõnekeskuses või autode varuosade ostu/müügiga tegelevas ettevõttes);

  • Hea eesti- ja vene keele oskus;

  • Selge ja sõbraliku hääletooni ning suurepärase kuulamisoskusega;

  • Suhtlemisaldis, ootusega tahta ja osata arendada ning luua kliendisuhteid.

  • Konkurentsivõimelist töötasu stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes;

  • Lisaks tavasissetulekule ka boonuse teenimise võimalusi;

  • Koolitusi;

  • Ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi;

  • Tõeliselt toredat ja sooja meeskonda;

  • Võimalust ettevõttesiseselt areneda;

  • Lõbusaid ja mitmekülgseid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#676465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
17. november 2020

AD Baltic AS on ettevõtte AD International partner (rahvusvaheline autoosade hulgimüüja) Balti riikides ja Valgevenes. Meie klientideks on töökojad, autovaruosade müügipunktid, edasimüüvad töökojad, kaubanduskeskused ja teised ärikliendid - need, kes otsivad kiireid ja kvaliteetseid lahendusi.
Meie eesmärk on see, et klient leiaks selle, mida ta otsib — töökinnastest kuni hooldusvarustuseni.

Vaata rohkem