Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650458

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tassikoogid kohvik otsib oma rõõmsameelsesse kollektiivi kohusetundliku ja õpihimulist KONDIITRIT!

Tassikoogid kohviku kondiitri tööks on
* Meie tootevalikus olevate kondiitritoodete valmistamine kohvikusse
* Eritellimuste täitmine
* Oma tööaja planeerimine ja organiseerimine
* Vajaliku tooraine tellimine
* Klientidega suhtlemine
* Töötamine vahetustega ja graafiku alusel

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt
* Soov töötada täistööajaga
* Motivatsiooni areneda
* Kogemust kondiitritöös
* Suhtlemisoskust
* Meeskonnatööd
* Puhtuse ja korra hoidmist
* Iseseisvust, ausust, täpsust ja korrektsust

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid
* Tulemuslikku töötasu
* Sõbralikku töökeskonda
* Erialal arenemiseks koolitusi

Tööpakkumise number
#650458

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
18. mai 2020

Tassikoogid on populaarne koogikohvik, mille asutas Aljona Gorbatškova 2012. aastal Tartus. Tänaseks päevaks on populaarne magusasõprade kohtumispaik laienenud ka Tallinna vanalinna. Meie kohvikutes valmivad iga päev imeilusad tassikoogid, pulgakoogid, makroonid ja tordid. Kohvikus küpsetame kõik tooted koha peal, kasutades säilitusaineteta koostisaineid, et pakkuda klientidele iga päev värskelt valminud isuäratavaid hõrgutisi. Peale selle valmistame imemaitsvaid kondiitritooteid pulmadeks, sünnipäevadeks, erilisteks üritusteks või niisama nautimiseks. Meie ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid ja imeilusaid küpsetisi ning külastajasõbralikku teenust. Oma meeskonda ootame inimesi, kes armastavad oma tööd, on kohusetundlikud ja tahavad end pidevalt arendada.

Vaata rohkem

Kondiiter