Kondiiter
Tööpakkumise number #734759

Kondiiter

Pagarini OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Kondiitritoodete valmistamine vastavalt juhenditele, töökoha korrashoid ja kvaliteetsete toodete tagamine

  • Töö toimub päevaste vahetustega (pikk ja lühike nädal)

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkust ja täpsust tööülesannete täitmisel
  • Valmisolekut meeskonnatööks
  • Erialast haridust või eelnevat töökogemust

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja turvalist töösuhet kaasaegses ettevõttes
  • Väga häid töötingimusi ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Isiklikku arengut ja ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi
  • Toredaid ühisüritusi
  • Pidupäevadel kingitusi
  • Sporditoetus
  • Osalist lõunasöögi kompensatsiooni

MIKS MEILE KANDIDEERIDA?

Lisaks maailma lahedamale kollektiivile erineme me ka paljudest kondiitri- ja pagaritööstustest selle poolest, et töötame ainult päevastes vahetustes. Töögraafiku tegemisel võetakse arvesse töötaja soovid ja vajadused. Töötajate käsutuses on uus ja mugav puhkeruum ning spordiklubi tasemel pesemisvõimalused.

Igapäevane töötamine koos Eesti parimate kondiitritega pakub häid arenguvõimalusi ning kui ühined meiega võib Sinust ühel päeval saada oma ala tõeline meister.

Tööpakkumise number
#734759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021
Kondiiter Kondiiter

Pagarini OÜ

PAGARINI on 2010. aastal asustatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte mille peamiseks tegevusalaks on valikpagaritoodete valmistamine.
2018. aastal valmis PAGARINI uus moderne tootmishoone mis on ehitatud Euroopa kõrgete hügieenistandardite ja nõuete järgi. Uues tehases valmivad peamiselt Eesti maitseelistuste järgi valmistatud tordid ja muud maiustused.
Hetkel on PAGARINI tööandjaks enam kui 60-le inimesele nii tootmises kui ka küpsetuspunktides.
Pagarini visiooniks on valmistada parimat maitseelamust mõistliku hinnaga.

Vaata rohkem

Kondiiter
Kondiiter