Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674036

Kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda Suurte kogemustega kondiitrit, kel VÄHEMALT 2 AASTAT KOGEMUST!

Kondiitri tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Kondiitritoodete valmistamine (koogid, tordid, küpsised, küpsetised)

  • Tooraine ettevalmistus

  • Toodangu kaunistamine ja väljapanek

  • Toodangu pakkimine

  • Kauba tellimine

Ootused kandidaadile

  • Oled kohusetundlik ja usaldusväärne, täpne ja aus

  • Sul on hea käsi ja kõrgelt arenenud maitsemeel, oled aktiivne ja kiire õppija

  • Sind paelub hea ja kvaliteetne toit, huvitud kondiitritoodete valmistamisest

  • Oled positiivse ellusuhtumisega, rõõmsameelne ja avatud suhtleja

  • Sul on eelnev töökogemus antud valdkonnas vähemalt 2 aastat või erialane kutseharidus

  • Kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja kokkuhoidvas kollektiivis

  • Stabiilset ja kindlat töösuhet

  • Huvitavat ja väljakutseterohket tööd

  • Töötamine täistööajaga või osalise koormusega, paindliku graafiku alusel

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Võimalust saada peakondiitriks

Tööpakkumise number
#674036

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kondiiter