Värsked tööpakkumised

Kondiiter-pagar

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431737

Tööpakkumise number

431737

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile iseseisvat ja loovat kondiiter-pagarit uude avatavasse toitlustuskohta.

Sinu ülesandeks on vastutada oma valdkonna töö eest ja võimalusel luua uusi tooteid.

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib luua uusi tooteid ja ise oma tööd korraldada.
Sa oled oma töös hästi organiseeritud ja iseseisev.
Sa oled oma ala spetsialist ja sul on hea kogemus oma alal.

Ettevõte pakub

Stabiiselt tööd rahvusvahelises ettevõttes.
Tööaega E-R.
Töötasu kokkuleppel.
Vabadust ja toetust oma valdkonna töö korraldamisel.
Tööle asumise aeg augusti keskpaigas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

Soome juhtiv personalirendi ja- otsingu ettevõtte Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta. Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja. Eestis omab Staffpoint OÜ üle 10 aasta värbamiskogemust. Pakume erinevaid personaliteenuseid Eestis ja Soomes. Meie eelisteks on professionaalne kollektiiv ja pikaajaline kogemus rahvusvahelises värbamises ning mitmekülgne personaliteenuste valik. Meie peamisteks tegevusaladeks on:
Tööjõurent
Värbamisteenused
Personali hindamine
Personalihaldustarkvara
Muutuste juhtimine
Outsourcingu teenused
Oskusteabe juhtimine (Knowledge Management)